ژله انار

ژله انار

اموزش تهیه ژله انار:

ژله انار بسیار خوشمزه و لذیذ است.شما میتوانید طرز تهیه ژله انار را در وبسایت آشپزی مشاهده نمایید.ژله انار به سفره یک رنگ دیگری میدهد ، انار یک میوه خوشمزه در نزد اکثر مردم  است ، حال ترکیب انار با ژله می تواند طعم بی نظیری به آن بدهد ، طعمی جدید که به لطف بستنی جلوه ای زیبا به سفره غذای شما می دهد. متخصصین سفره آرائی همواره استفاده از دسر های رنگین را در کنار غذا برای خوش رنگ شدن سفره پیشنهاد می کنند.ما نیز برای این ساعت از سایت اشپزی طرز تهیه این ژله را پیشنهاد می کنیم.

سلامتی ژله انار:

ژله حاوی آمینواسیدهای طبیعی است که برای پوست خوب است، به بازسازی سلولهای جدید بدن کمک می کند، کالری کمی دارد در نتیجه برای دست یافتن به وزن ایده آل مناسب است، از کربوهیدرات و ویتامین B غنی است، به افزایش ایمنی بدن کمک می کند، منبع غنی اسید فولیک بوده که برای سلامت مو مفید است و از نازک شدن و ریزش مو جلوگیری می کند، به کاهش کلسترول بد کمک می کند، برای التهاب و ورم مفاصل خوب است و استرس را کاهش می دهد.

برای تهیه ژله انار ابتدا ژله آلوئه ورا را در یک لیوان آب جوش کاملا حل کنید و سپس یک لیوان آب سرد اضافه کنید. انار را در کف ظرفتان به همراه ژله آلوئه ورا بریزد و بگذارید در یخچال تا به مدت نیم ساعت خودش را بگیرد.
۱ بسته از ژله انار را در یک لیوان آب جوش حل کنید و بعد ۱ لیوان بستنی وانیلی را به آن اضافه کنید و در ظرف بریزید و بگذارید دوباره نیم ساعت خودش را بگیرد.
سپس ژله انار بعدی را در یک لیوان آب جوش حل کرده و یک لیوان آب سرد اضافه کنید و روی ژله ها بریزید و بگذارید ۲ ساعت در یخچال بماند تا کاملا گرفته شود .
در انتهای کار ظرف را ۵ ثانیه در آب جوش قراردهید و با یک تکان آرام ژله را در ظرفتان برگردانید.