ژله هندوانه

ژله هندوانه

ژله هندوانه

ژله حاوی آمینواسیدهای طبیعی است که برای پوست خوب است، به بازسازی سلولهای جدید بدن کمک می کند، کالری کمی دارد در نتیجه برای دست یافتن به وزن ایده آل مناسب است، از کربوهیدرات و ویتامین B غنی است، به افزایش ایمنی بدن کمک می کند، منبع غنی اسید فولیک بوده که برای سلامت مو مفید است و از نازک شدن و ریزش مو جلوگیری می کند، به کاهش کلسترول بد کمک می کند، برای التهاب و ورم مفاصل خوب است و استرس را کاهش می دهد.دستور این ژله هندوانه را در زیر دنبال کنید.

ابتدا دو عدد کاسه گرد و مناسب را انتخاب کنید به طوری که این دو کاسه به راحتی داخل یکدیگر بروند. ابتدا نصف ژله آلورا را با مقدار دلخواهی از رنگ خوراکی مخلوط کنید و با آب جوش خوب هم بزنید آنقدر هم بزنید که به صورت مایع شفاف سبز رنگ دیده شود مخلوط بدست آمده را در یکی از کاسه ها ریخته و کاسه خالی را روی آن قرار دهید. موادتان به حدی باشد که وقتی کاسه روی آن را فشار دهید ، مواد دور تا دور کاسه زیری لبالب با کاسه رویی قرار گیرند.
سپس کاسه را در یخچال بگذارید تا ژله خودش را کامل بگیرد دقت کنید ژله کاملا گرفته باشد و کاسه اول را از سر آن بردارید . سپس در ظرفی دیگر ژله الورا را با آب جوش هم بزنید و بعد از اینکه به طور کامل حل شد و به صورت رقیق شده در آمد بستنی وانیلی آب شده را با مواد مخلوط کنید و خوب هم بزنید سپس مخلوط الورا و بستنی تان را روی ژله بسته شده سبز رنگ بریزید و مجدادا کاسه را روی آن قرار دهید به طوری که مواد به دوره کاسه ها بچسبد و بگذارید در یخچاال بماند تا خودش را بگیرد.
در این فاصله، ژله قرمز رنگتان را با آب جوش درست کنید و بعد از اینکه برای بار دوم ژله تان را از یخچال برداشتید کاسه رویی را به طور کامل کنار بگذارید و در همان کاسه زیرین که شامل دو رویه ژله بسته شده می باشد مواد ژله آلبالو را روی آن بریزید و برای بار آخر این بار تنها یک کاسه را در یخچال بگذارید تا خودش را کامل بگید.
در نهایت بعد از گذشت ۳ الی ۴ ساعت که ژله کاملا گرفته شده ژله را با چاقو همانند تصویری که مشاهده می کنید برش دهید و روی آن را با شکلات های پولکی تزئین و نوش جان کنید.